مشاوره قبل از جراحی پیکرتراشی

این مقاله را اختصاص داده ایم به بحث درباره ی  مشاوره قبل از جراحی پیکرتراشی ، بنابر این اگر جزو کسانی هستید که به دلایل مختلفی از جمله کم تحرکی، خوردن غذاهای چرب و فست فود، دچار چاقی و اضافه وزن شده اید و می خواهید به واسطه ی دستگاه های پیکرتراشی از شر این عارضه خلاص شوید، این مقاله را کامل مطالعه کنید.

مشاوره قبل از جراحی پیکرتراشی
مشاوره :

در ابتدا باید بدانید قبل از اقدام به هر عملی، چه عمل های درمانی و چه عمل های زیبایی، کسب آگاهی در خصوص آن عمل امری ضروری می باشد. بیمار می تواند با مراجعه به جراح مورد نظر مطالب لازم از جمله ، اقدامات پیش از عمل و مراقبت های بعد از عمل را به دست آورد. ( مشاوره قبل از جراحی پیکرتراشی )
مشاوره قبل از جراحی پیکرتراشی :

افرادی که دچار مشکلات چاقی و اضافه وزن شده اند بدنبال  راه حلی برای کم کردن وزن خود هستند، برخی از این افراد به روش های رژیم غذایی و ورزش کردن نتوانسته اند به وزن ایده ال خود دست یابند به همین جهت سمت دستگاه های پیکرتراشی کشیده شده اند که برای کم کردن وزن راهی بسیار آسان در مدت زمان کم شناخته شده است.

پیش از آن که از دستگاه های پیکرتراشی استفاده کنید بهتر است درباره ی چگونگی به کارگیری و عارضه و مزایای آن اطلاعات لازم را به دست آورید تا در حین عمل و پس از عمل دچار عارضه های احتمالی نشوید. در ادامه ی مقاله توضیح کوتاهی درباره ی دستگاه های پیکرتراشی داده ایم.
دستگاه های پیکرتراشی :

لیپوساکشن
هایفوتراپی
لیپوماتیک
رادیوفرکوئنسی (آر.اف فراکشنال)
مزوتراپی
لیپولیز
کویتیشن
کرایولیپولیز

دستگاه های نام برده در مطالب بالا جزو دستگاه های پیکرتراشی محسوب می شوند که افراد مختلف با در نظر گرفتن نوع چاقی یشان با مشورت از پزشک یکی از این دستگاه ها را برای رسیدن به تناسب اندام انتخاب می کنند.

در ادامه ی مقاله توضیح کوتاهی در رابطه با دستگاه لیپولیز که بسیاری از افراد متقاضی آن هستند به شما داده شده است.
دستگاه لیپولیز:

در روش استفاده از دستگاه لیپولیز، اشعه لیزر با انرژی کم به پوست تابیده می‌شود که جذب سلول‌های چربی هدف آن می‌شود و این بافت های سلول‌ در هم شکسته شده و مواد چرب درون آن‌ها آزاد می‌شود.

به خاطر داشته باشید که اشعه لیزر در روش لیپولیزهیچ اثر مخربی بر پوست یا بافت‌های اطرافی چربی ندارد.

پس از آن که مواره چرب از داخل بافت های چریب چربی آزاد شد، به طریق سیستم لنفاوی بدن جذب می‌شود و به نواحی از بدن انتقال داده می‌شود که در آن جا به واسطه ی متابولیسم بدن سوزانده شده و انرژی آن مصرف می‌شود.

به همین منظوربرای کمک به مصرف کردن این چربی‌ها و برطرف کردن آن‌ها به بیماران توصیه می‌شود که پس از جلسه‌ی درمانی فعالیت فیزیکی داشته باشند تا به دفع چربی‌ها کمک کنند.

در پایان حجم سلول‌های چربی در بدن بیمار کم می شود که این جریان به معنای داشتن بدنی لاغر‌تر و خوش فرم‌تر است.