۱۲ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۱۲, ۱۳۹۹

مرکز لیزر قیطریه

فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ ۰ دیدگاه

مرکز لیزر قیطریه

مرکز لیزر قیطریه : به طور کلی کلینیک محلی است که در آن اقدامات درمانی ، بهداشتی و زیبایی به مراجعین ارائه می شود. البته اقدامات هر کلینیک بسته به تخصص آن می تواند متفاوت باشد. کلینیک کلارینس یکی از مجهز ترین کلینیک های زیبایی در تهران است که در آن به صورت تخصصی اقداماتی همچون لیزر موهای زائد انجام می شود.

در ادامه به برخی از سوالات متداول می پردازیم که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد.

کلنیک های لیزر چه خدماتی را ارائه می کنند ؟
در کلینیک هایی که به صورت تخصصی اقدامات لیزر انجام می دهند خدماتی همچون لیزر موهای زائد ، حذف و اصلاح جای جوش صورت ، جوانسازی پوست و درمان کلیه بیماری های مربوط به پوست صورت می گیرد. در این مکان با استفاده از پرتو های نوری لیزر ، درمان صورت می گیرد و به محل مورد نظر تابانده می شود.

مرکز لیزر قیطریه
لیزر برای چه افرادی مناسب است ؟
به طور کلی همه افراد می توانند تحت درمان با روش های لیزری قرار بگیرند ؛ جز در مواردی استثنا که پزشک تشخیص دهد انجام لیزر برای بیمار مضر است و ضرر آن بیشتر از فایده اش باشد. در واقع افرادی که به بیماری های پوستی یا نارحتی های قلبی دچار باشند ، یا بیمارانی که تحت درمان با دارو های به خصوصی هستند باید پیش از شروع درمان با پزشک خود مشورت نمایند.

فواید لیزر پوست چیست ؟
به دلیل پیشرفت های بسیاری که علم پزشکی داشته، از لیزر می توان برای عوامل مختلفی استفاده نمود به همین دلیل امروزه انجام اقدامات لیزری طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است.

یکی از مزیت های استفاده از لیزر این است که برای نقاط مختلف پوست مناسب می باشد. همچنین در مقایسه با سایر روش های درمانی همچون جراحی ، درد و نقاهت بسیار کمتر و کوتاه تری دارد.

لازم به ذکر است با وجود اینکه ممکن است برای کسب نتیجه ایده آل با لیزر نیاز به گذران چند جلسه باشد ، اما فرد می تواند اطمینان داشته باشد که این روش بسیار کم خطر بوده و کمترین عوارض را در پی خواهد داشت.