31 مارس 2020
مارس 31, 2020

جراحی بینی نیمه فانتزی

مارس 31, 2020 ۰ دیدگاه

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی یکی پرطرفدار ترین مدل های جراحی میان خانم ها بوده و افراد بسیاری هستند که علاقمند به نیمه فانتزی شدن بینی خود می باشند. در واقع در این جراحی علاوه بر اصلاح مشکلات ظاهری و عملکردی بینی ، بینی کوچک می شود و قوس بسیار ظریف و زیبایی در نوک بینی ایجاد خواهد شد. در جراحی بینی نیمه فانتزی پل بینی صاف نیست اما شدت قوس آن هم به اندازه جراحی بینی فانتزی نخواهد بود.( جراحی زیبایی بینی رشت )

این جراحی تنها برای افرادی مناسب است که از بینی استخوانی برخوردار هستند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

انتخاب جراح بینی خوب
انتخاب جراح بینی خوب یکی از مهم ترین عواملی است که در نتیجه جراحی بینی تاثیر مستقیم دارد. در واقع جراحی بینی از عمل های پیچیده ایست که نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد. همچنین این جراحی هیچگونه عوارضی برای بیمار نخواهد داشت؛ البته این مسئله منوط به انتخاب بهترین جراح بینی است و تماماً به میزان مهارت جراح بینی بستگی دارد.

لازم به ذکر است برای انجام عمل زیبایی بینی همیشه وقت هست و نیازی به عجله کردن ندارد. بنابراین توصیه می شود برای انتخاب جراح بینی خود به خوبی وقت بگذارید و در این رابطه تحقیق کنید.

چه بسا در برخی از موارد بیماران به دلیل انتخاب جراح کم تجربه در دراز مدت دچار مشکلاتی همچون اختلالات تنفسی شده اند یا از فرم بینی خود احساس رضایت ندارند. در این حالت جراحی بینی ترمیمی صورت گرفته که هم سخت تر است و هم هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی
برای محاسبه هزینه این جراحی ابتدا باید ساختمان و ظاهر بینی مورد بررسی قرار بگیرد و توسط جراح بینی معاینه گردد. سپس با در نظر گرفتن دستمزد جراح و سایر هزینه های جانبی همچون هزینه های کلینیک یا بیمارستان ، هزینه نهایی محاسبه می شود